Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów do kopiowania, artykułów higienicznych i środków czystości.

Antalis jest europejskim liderem w dziedzinie materiałów biurowych świadczących usługi zarówno dla małych, średnich jak i dużych korporacji i organizacji rządowych.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę papierów do druku w kolorze, papierów białych, papierów do użytku codziennego, papierów niskogramaturowych, papierów pochodzących z recyklingu i papierów kolorowych oraz produkty znanych marek, takich jak Image, Data Copy, Nautilius i Color Copy. Antalis oferuje również szeroką gamę profesjonalnych artykułów higienicznych i środków czystości znanych marek takich jak Katrin.

Office-home-img.jpg

Nasze marki

Logo-image.jpgImage to kolekcja papieru na każdą okazję. W asortymencie marki Image znajdują się papiery od wysokiej jakości do profesjonalnego druku cyfrowego laserowego i offsetowego, a także uniwersalne papiery do zastosowanie we wszystkich urządzeniach biurowych i domowych.

Products-home-color-copy.jpgOdkryj wyjątkowy świat niepowtarzalnych kolorów Color Copy. Podziwiaj wspaniale odwzorowane barwy strona po stronie z Color Copy – i daj się zainspirować!

Products-home-katrin.jpg

Marka Katrin® oferuje szeroki asortyment artykułów higienicznych używanych w obiektach użyteczności publicznej, toaletach, hotelach, szkołach, restauracjach, zakładach przemysłowych i ośrodkach medycznych.

Products-home-data-copy.jpgIdealnie biały papier do codziennego drukowania i kopiowania!