Nowe możliwości z Antalis

Nasza oferta skierowana jest do drukarni, projektantów graficznych, dyrektorów artystycznych, a także osób zajmujących się marketingiem i komunikacją. Z Antalis wybierzesz produkt najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb, dzięki któremu zwiększysz skuteczność komunikacji drukowanej.

Antalis oferuje również szeroką gamę dodatkowych usług, dzięki którym „podróż po świecie papieru” stanie się łatwiejsza. Zespół Antalis pomaga klientom w wyborze papieru, składaniu zamówień i magazynowaniu produktów.

Aktualności

Dlaczego Antalis?

creative-power-brands.jpg
Silne marki

We współpracy z wiodącymi światowymi producentami stworzyliśmy katalog produktów dostosowanych do najrozmaitszych potrzeb. Odkryj nasze marki oferujące papier powlekany i niepowlekany, koperty, kartony ozdobne i materiały samoprzylepne.

Home-print-creative.jpgCreative Power

Antalis wierzy, że wybór papieru jest aktem twórczym. Papier ma wpływ na ogólną skuteczność projektu i jest czymś więcej niż tylko częścią procesu produkcji. Inicjatywa Creative Paper ma na celu oferowanie najszerszego zakresu papierów ozdobnych i powiązanych usług, a w konsekwencji zaspokojnie najbardziej wyszukanych potrzeb naszych klientów.

Home-print-green.jpgGreen Connection

Inicjatywa Antalis Green Connection opiera się na wysokiej jakości produktach pochodzących z recyklingu oraz dodatkowych usługach i narzędziach, które zapewniają klientom Antalis wsparcie w realizacji ich polityki zrównoważonego rozwoju. Podkreśla ona znaczenie wykorzystania papieru pochodzącego z recyklingu w realizacji strategii w zakresie społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw.

Home-print-D2B.jpgd2b

Inicjatywa d2b (Digital to Business) umożliwia klientom Antalis pełne wykorzystanie najnowszych technologii cyfrowych. Obejmuje ona najszerszy zakres podłoży odpowiednich do cyfrowych maszyn drukarskich i wzmocnienie współpracy między producentami OEM, drukarniami, agencjami i właścicielami marek.

home-print-services.jpgInnowacyjne usługi

Antalis oferuje szereg usług o wartości dodanej ułatwiających proces wybierania, zamawiania, odbierania i przechowywania papieru.

 

creative-power-by-antalis.jpg

Creative Power – potęga tworzenia 

Antalis głęboko wierzy, że wybór papieru jest aktem twórczym. Wybrany rodzaj papieru ma wpływ na ostateczny kształt pomysłu, a nie jest wyłącznie częścią elementu produkcyjnego. Dlatego też rozwinęliśmy inicjatywę Creative Power, łączącą szeroką ofertę papierów ozdobnych i powiązanych z nimi usług, której celem jest wspieranie klientów w wyborze odpowiedniego papieru do ich projektów. 

Dane ze świata (sektor Print)

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-08.png

Działamy w 30 krajach
na świecie

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-10.jpg

Ponad 49 000 klientów

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-14.jpg

Ponad 103 centrów logistycznych

Najnowsze informacje