Wyróżnij swoją markę!

Oferta sektora Visual Communication skierowana jest do osób związanych z kreowaniem marki, przestrzeni oraz produktów. Dostarczamy materiały odnajdujące swoje zastosowanie przede wszystkim w kreowaniu wizerunku, projektowaniu wnętrz, kreacji graficznej, projektowaniu produktów. Pragniemy umożliwić naszym klientom realizację ich wizji w najbardziej odważnych i unikalnych projektach.

Aktualności

Zastosowania i inspiracje

Home-viscom-application-6.jpgFolie okienne

 

Home-viscom-application-2.jpgDekorowanie wnętrz

 

Home-viscom-application-3.jpgFolie samochodowe

 

Home-viscom-application-4.jpgOutdoor - reklama zewnętrzna

 

Home-viscom-application-5.jpgStoiska wystawowe

 

Nasza misja

Naszą misją jest inspirowanie klientów w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, przy wykorzystaniu szerokiej gamy produktów, fachowej wiedzy oraz świadczeniu usług logistycznych na najwyższym poziomie. Dzięki stałej obserwacji rynku, możemy zagwarantować naszym klientom produkty zaawansowane technologicznie, zgodne z aktualnymi trendami, a także spełniające wymogi środowiskowe.

Dlaczego Antalis?

Zrównoważony rozwójZrównoważony system Visual Communication

Aby doprowadzić do znaczących zmian w komunikacji wizualnej, stworzyliśmy ramy, które łączą odpowiedzialne zaopatrzenie i przyjazne środowisku produkty z obiektywnym systemem oceny i wsparciem wyspecjalizowanego zespołu. 

 

Home-viscom-grand-format.jpgNajwiększy wybór na rynku

We współpracy ze znanymi producentami oferujemy niezawodne i innowacyjne rozwiązania zgodne z technologiami druku cyfrowego atramentowego, dostosowane do budżetu klienta.

 

Home-viscom-coala.jpgMarka Coala dostępna w 28 krajach

Nasza marka COALA oferuje szeroki wybór produktów do druku wielkoformatowego, pozwalających na uzyskanie wysokiej klasy rozwiązań w najkorzystniejszych cenach.

 

Home Visual Communication BrandsMarki partnerskie

Współpracujemy z producentami o unikalnym know-how i umiejętnościach gwarantujących zgodność z normami i poszanowanie dla środowiska naturalnego. 

Home-viscom-international.jpgDziałania międzynarodowe

Mamy bogate doświadczenie w pracy z klientami międzynarodowymi i oferujemy zindywidualizowane produkty i usługi o tej samej jakości na całym świecie.

Home-viscom-services.jpgSzeroki zakres usług

Nasi specjaliści ds. komunikacji wizualnej służą pomocą oraz zapewniają szkolenia i profile ICC. Dzięki skutecznej logistyce produkty dostarczamy następnego dnia po złożeniu zamówienia przez klienta.

 

Dane ze świata (sektor Visual Communication)

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-09.jpg

Działamy w 28 krajach
na świecie

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-11.jpg

2 300 produktów

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_product-37.jpg

Ponad 29 000 klientów

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-14.jpg

Ponad 103 centra logistyczne

Sprawdź wydarzenia związane z sektorem Visual Communication

  • Aktualności
  • Wydarzenia