Pracujemy: 8:00-17:00
Kontakt

Firma Antalis stara się oferować przyjazne dla środowiska alternatywy 

Zrównoważone alternatywy

Wybraliśmy innowacyjne produkty: od tektury papierowej, tak wytrzymałej jak płyty z tworzyw sztucznych, po tekstylia, wykonane z wtórnie przetworzonych plastikowych butelek (PET), które nie odbiegają jakością od materiałów z surowców dziewiczych. Tak skomponowana oferta umożliwia Państwu wybór ekologicznych rozwiązań, których stosowanie jest dowodem Państwa troski o środowisko.

Green Star System ™ pokazuje jak przyjazny naturze jest produkt i w jakim stopniu wybrane przez Państwa rozwiązanie jest eko, jak odnaleźć zrównoważone alternatywy. Szukaj zielonych gwiazdek w naszym sklepie internetowym, aby znaleźć zrównoważone alternatywy.

W branży Sign & Display płyty ze spienionego PCW są powszechnym produktem, niestety są nisko skwalifikowane według Green Star System™. Istnieją alternatywy: płyty kartonowe o strukturze plastra miodu, tektury faliste lub zaawansowane technicznie tektury lite, które można stosować również na zewnątrz. My proponujemy rozwiązanie, ale wybór należy do Państwa.

Czy wiesz, jak łatwo jest przejść z piankowego PVC na wysoce techniczne płyty papierowe w 100% nadające się do recyklingu? Od mocnej płyty ekspozycyjnej, po sztywne i lekkie płyty faliste lub płyty o strukturze plastra miodu, zapewniamy Ci ochronę, nawet do użytku na zewnątrz!

Zmiany są już widoczne. Z naszego otoczenia znikają jeszcze niedawno wszechobecne reklamy wykonane na banerach z PCW. Możemy zrobić następny krok i wszędzie tam, gdzie do tej pory używaliśmy tego surowca zastosować tkaniny poliestrowe, zdecydowanie łatwiejsze do recyklingu lub pochodzące z recyklingu butelek PET. 
 

 

Zastosowanie:
znakowanie w punkcie
sprzedaży

 

Najczęściej płyty
ze spienionego PCW

 

GREEN-STAR-SYSTEM_rgb_2.png

 

 
green-arrow.png
 

Wymienić na papierową płytę ekspozycyjną
lub płytę o strukturze plastra miodu
z zawartością surowców wtórnych,
np. Coala Air Board

GREEN-STAR-SYSTEM_rgb_5.png

Zastosowanie:
wewnętrzna dekoracja
okien


Samoprzylepne folie
z PCW

 

GREEN-STAR-SYSTEM_rgb_1.png

 

 

green-arrow.png
 

 

Zastąpić papierem samoprzylepnym,
np. z oferty Coala

GREEN-STAR-SYSTEM_rgb_3.png

 

Zastosowanie:
baner wiszący
wewnętrzny

Banner z PCW
zgodny z REACH

GREEN-STAR-SYSTEM_rgb_1.png
 
 
green-arrow.png
Materiały tekstylne
 
GREEN-STAR-SYSTEM_rgb_3.png

 

 
 
green-arrow.png

 


Zastąpić materiałami tekstylnymi
wykonanymi w 100% z przędzy poliestrowej
pochodzącej z recyklingu,
takimi jak Coala Textile

GREEN STAR SYSTEM_4.jpg

 

 

 
 

To tylko kilka przykładów alternatyw dla najpopularniejszych zastosowań dla których znalezienie bardziej zrównoważonej alternatywy wcale nie było takie trudne, jak mogłoby się wydawać. 

Tylko nasze wspólne działania, nas jako dostawcy poszukującego rozwiązań oraz Państwa, decydujących o wyborze produktów dowiodą, że zmiana, którą proponujemy wskazując zrównoważone alternatywy w Green Star System ™ , to zmiana na lepsze jutro w całym łańcuchu dostaw.