Pracujemy: 8:00-17:00
Kontakt

Dzięki analizie procesów produkcyjnych i logistycznych, stworzono rozwiązanie, które pozwoliło na właściwe zabezpieczenie produktów.

Dzięki analizie procesów produkcyjnych i logistycznych, stworzono rozwiązanie, które pozwoliło na właściwe zabezpieczenie produktów.

Profil działalności

Producent silników diesla oraz kompletnych systemów napędowych.

Cel projektu

Producent zaobserwował powstawanie ognisk korozji na blokach silników w czasie ich przechowywania, pomimo tego, że na czas transportu i magazynowania zostały one zabezpieczone olejem. Klient poszukuje wydajnego rozwiązania, które pozwoli na skuteczne zabezpieczenie produktów.

Rozwiązanie Antalis

Dogłębna analiza procesów produkcyjnych i logistycznych, poparta doświadczeniem ekspertów Antalis, zaangażowanych w projekt, pozwoliła na stworzenie optymalnego rozwiązania.

Do pakowania bloków silników zaproponowano użycie papieru antykorozyjnego w połączeniu z folią VCI.

Antykorozja

 

Jak to robimy?

5_krokow_new.jpg

Zalety naszego rozwiązania

  • Oszczędność czasu – dzięki wyeliminowaniu oleju z procesu zabezpieczania, udało się wyeliminować konieczność czyszczenia bloków silnika przed ich finalnym montażem.
  • Bezpieczeństwo i pewność – zastosowanie papieru antykorozyjnego w połączeniu z folią VCI we właściwy sposób zabezpiecza produkt przed powstawaniem korozji.