Pracujemy: 8:00-17:00
Kontakt
Zasada 3R: Reduce, Reuse, Recycle
Redukcja emisji CO2
Zasada 3R: Reduce, Reuse, Recycle
Ogranicz, Wykorzystaj ponownie, Przetwórz

Ekologia jest w modzie

W kwestii zrównoważonego rozwoju nie ma kompromisów. Dokładamy wszelkich starań, by ograniczyć nasz ślad środowiskowy przy jednoczesnym zachowaniu innowacyjnego charakteru opakowań i wysokiej jakości usług. Jako jedna z wiodących firm w branży wiemy również jak ważne jest zapewnienie wsparcia klientom w realizacji ich programów zrównoważonego rozwoju.

 

Home-page-page-csr-intro.jpg

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_product-32.png
ZAOPATRZENIE

Budujemy dobre relacje z naszymi głównymi dostawcami, aby nasze opakowania i urządzenia były jak najbardziej przyjazne dla środowiska. Naszym głównym celem jest zapewnienie ekologicznej alternatywy we wszystkich kategoriach naszego asortymentu.

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_product-33.png
PROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ

W naszych centrach projektowych inżynierowie tworzą inteligentne projekty wykorzystujące jak najmniejszą ilość materiałów bez szkody dla ochrony produktów. W swojej pracy kierują się zasadą 3R: Reduce, Reuse, Recycle (Ogranicz, Wykorzystaj ponownie, Przetwórz), która inspiruje ich do tworzenia najnowocześniejszych opakowań w duchu odpowiedzialności za środowisko.

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_services-33.png
NARZĘDZIA I USŁUGI

Jednym z naszych największych priorytetów jest dostarczenie innowacyjnych narzędzi i usług zapewniających klientom wsparcie w całym łańcuchu usług m.in. doradztwo, obliczanie śladu węglowego.

USP-bestpokes-4.png
CERTYFIKATY

Firma Antalis posiada w ofercie produkty certyfikowane w kategorii Zarządzania jakością (ISO 9001).

Badania i rozwój

Z dumą promujemy nasze centra projektowe zlokalizowane w Europie.

Ich głównym celem jest opracowywanie innowacyjnych, spersonalizowanych opakowań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska i trwałości produktu. Nasze centra podejmują niezależne decyzje w kwestii doboru materiałów, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Centra projektowe starają się w jak największym stopniu korzystać z materiałów z recyklingu. Stały dialog z klientem jest kluczem do stworzenia najodpowiedniejszych i najbardziej innowacyjnych opakowań.
 

Home-page-CSR-Page-product-development.jpg

img-CSR-Questions-1140x600-pl.jpg

Jak polityka CSR wpływa na strategię opakowań w Antalis?

Naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w dziedzinie dystrybucji opakowań na świecie. Zrównoważony rozwój jest nieodłączną częścią naszej strategii. Dokładamy starań, by ograniczyć nasz ślad środowiskowy poprzez ograniczenie ilości zużywanych materiałów oraz promowanie opakowań wielokrotnego użytku i nadających się do recyklingu. Jest to nasz obowiązek, ale także wymóg stawiany przez naszych klientów. Naszym celem jest dostarczenie klientom innowacyjnych rozwiązań i usług zapewniających wsparcie w realizacji ich programów zrównoważonego rozwoju.


Jakie są kluczowe elementy naszej strategii CSR?

Wszystko zaczyna się od zakupu. Po pierwsze, chodzi o to, aby zbudować dobre relacje ze strategicznymi dostawcami w celu stworzenia innowacyjnych produktów i urządzeń do pakowania zgodnie z naszą wizją. Chcemy zapewnić ekologiczną alternatywę we wszystkich kategoriach opakowań, wzbogacając tym samym nasze portfolio produktów. Po drugie, chodzi o rozwój produktów. Twórcy opakowań pracujący w centrach projektowych dokładają wszelkich starań, aby tworzyć inteligente rozwiązania wykorzystujące jak najmniejszą ilość materiałów bez szkody dla ochrony produktów. W swojej pracy kierują się zasadą 3R: Reduce, Reuse, Recycle (Ogranicz, Wykorzystaj ponownie, Przetwórz), która inspiruje ich do tworzenia najnowocześniejszych opakowań w duchu odpowiedzialności za środowisko.