Aktualności, Aktualności

Zmiany w asortymencie papierów ozdobnych i papierów premium

09 gru 2022 —
Drukuj
PL_creative_papers.jpg

W związku z rozwojem portfolio produktów należących do Antalis z przyjemnością informujemy o wznowieniu produkcji kluczowych marek, które zostały pozyskane od światowej sławy producenta Arjowiggins Scotland Limited.

W związku z rozwojem portfolio produktów należących do Antalis z przyjemnością informujemy o wznowieniu produkcji kluczowych marek, które zostały pozyskane od światowej sławy producenta Arjowiggins Scotland Limited.

Naszym priorytetem pozostaje dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości. W tym celu przy wsparciu ekspertów z branży poligraficznej, m.in. byłych specjalistów Arjowiggins, przeprowadziliśmy szeroko zakrojone analizy, testy produktów, analizy porównawcze oraz wizyty w zakładach produkcyjnych wielu europejskich producentów papieru wysokogatunkowego. Obecnie zbliżamy się do końca tej fazy i prowadzimy próby przedprodukcyjne.

Już wkrótce zaprezentujemy nową gamę papierów Olin Design. Pierwsze dostawy rozpoczną się na początku lutego 2023 roku. Rodzina Olin Design będzie nadal obejmować szeroką gamę wykończeń i odcieni, odpowiednich zarówno dla druku offsetowego, jak i cyfrowego. Ponadto zostanie poszerzona o ofertę papierów kolorowych z asortymentu marki Pop’set, jak również zachowa duży wybór oferty  kopert. Przeprowadziliśmy liczne testy i jesteśmy pewni, że papiery Olin zapewnią wyjątkową jakość zadruku zgodną z reputacją marki.

Równie pomyślnie rozwijają się pozostałe główne marki: Conqueror, Keaykolour, Curious, Rives, Opale. Do końca stycznia przedstawimy nową pełną gamę papierów kreatywnych, które będą dostępne na przełomie lutego i marca 2023 roku. Dzięki szeroko zakrojonemu procesowi dopasowania odcieni, faktur i innych kluczowych charakterystyk, możemy nadal oferować zdecydowaną większość dotychczasowego asortymentu, uzupełniając go jednocześnie o kilka nowych, innowacyjnych pozycji.

Priorytetem Antalis, zgodnie z oczekiwaniami klientów, pozostaje wysoki poziom usług. Dbamy o kompleksową ofertę kartonów i papierów powlekanych we wszystkich krajach europejskich dzięki wybranym partnerstwom z kluczowymi czołowymi europejskimi producentami papieru wysokogatunkowego. W krajach, w których Antalis bądź inne spółki dystrybucyjne Grupy KPP nie są bezpośrednio obecne, planujemy dalsze udostępnianie tych marek poprzez sieć partnerów dystrybucyjnych.

Na potrzeby obecnie trwającej fazy przejściowej (zaplanowanej do końca pierwszego kwartału 2023 roku) nabyliśmy od Arjowiggins Scotland Limited pozostałe zapasy ich gotowych produktów, dzięki czemu zrealizujemy niezbędne zamówienia klientów w szczytowym okresie świątecznym.

 

O firmie Antalis

Antalis jest częścią Kokusai Pulp& Paper Group, światowego lidera w branży papierniczej, opakowaniowej i komunikacji wizualnej z siedzibą w Japonii, która notowana jest na Tokijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ISINJP3293350009) z obrotem 545 miliardów JPY (około 4,2 mld euro) w 2021 r. W Europie i Ameryce Łacińskiej Antalis jest wiodącym dystrybutorem B2B produktów i usług w branży Papieru i Opakowań Przemysłowych oraz numerem dwa w dystrybucji materiałów komunikacji wizualnej. Firma Antalis z siedzibą w okolicach Paryża działa w 30 krajach, obsługując ponad 100 000 klientów przy pomocy zespołu złożonego z 3800 pracowników, wykorzystując przełomowe rozwiązania e-commerce. Nasze 93 centra dystrybucyjne, nastawione na eko-odpowiedzialność, świadczą usługi na całym świecie.

Dowiedz się więcej na www.antalis.pl i śledź nas na Linkedin, Facebooku, lub YouTube’ie, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami!

 

Kontakt dla prasy:

Xavier Jouvet, Papers & Visual Communication Business Director

xavier.jouvet@antalis.com

+33 6 60 68 14 14