Pracujemy: 8:00-17:00
Kontakt
logo-2DB.jpg

Inspirujące przykłady
zastosowania naszych produktów przez klientów

W tej części przedstawiono sposoby wykorzystania i ozdobienia różnych materiałów do wszystkich rodzajów zastosowań.

Recenzja Metalic, Hanley Court Printers

d2b-3.jpg

Dlaczego wybraliście KernowPrint MetaliK Silver?

Początkowo dla dwóch firm wykonaliśmy dwa zlecenia druku z wykorzystaniem KernowPrint MetaliK, ale ten produkt tak bardzo nam się spodobał, że zdecydowaliśmy się wykorzystać go w naszych wizytówkach! Chcieliśmy zaprezentować go klientom i zachęcić ich do spróbowania czegoś nowego. Kiedy wyciągam wizytówkę, ludzie zawsze mówią „wow, to jest niesamowite”. Wizytówki stały się naszym narzędziem sprzedaży, promując nowe, kreatywne możliwości i zachęcając naszych klientów do eksperymentowania z nowymi podłożami, co w konsekwencji zwiększyło nasze przychody. Moją ulubioną cechą tego metalicznego podłoża jest jego znakomite lustrzane wykończenie.

Drukarnia: Hanley Court Printers
Model drukarki: Konica Minolta AccurioPress C2060
Wykorzystany produkt: KernowPrint MetaliK Silver

Zastosowanie: Business Cards
Nakład: 1000 units

Recenzja Mohawk Superfine, Fineline Print & Web

d2b-4.jpg

“W Fineline korzystamy z drukarki cyfrowej Ricoh 901, którą uznaliśmy za idealną do przetestowania nowego papieru Mohawk Superfine i-Tone®. Ze względu na jakość i gramaturę papieru Mohawk postanowiliśmy wypróbować go w druku grafik artystycznych dla jednego z naszych klientów, Anthony’ego Wyatta.” 

Anthony
 

 

Anthony korzysta w pracy z papieru Mohawk w wersji smooth o różnych gramaturach, uznaliśmy więc, że będzie idealnym kandydatem do tego testu.
 

Można śmiało powiedzieć, że papier naprawdę nam się spodobał!

Szczególne wrażenie zrobił na nas sposób, w jaki atrament drukarki Ricoh przyjął się na papierze Eggshell, który jest delikatnie fakturowany – czasem papier fakturowany może wpływać na osiadanie atramentu i efekt końcowy, sprawiając, że grafiki wyglądają na rozmazane i nierównomierne, ale w tym przypadku tak nie jest. Jakość wydruku była znakomita, a pod pewnym kątem papier cechował się wspaniałym połyskiem, który nadawał mu aksamitne wykończenie.

Tony powiedział, że w przeszłości korzystał już z papierów fakturowanych (dość dawno temu), ale zrezygnował z nich, ponieważ nie były kompatybilne ze starszymi modelami drukarek cyfrowych, np. atrament nie osiadał we właściwy sposób i powodował zacinanie się sprzętu. Tony był jednak pod wrażeniem efektu uzyskanego z tym papierem przy użyciu drukarki Ricoh.

Kolejną zaletą papieru Mohawk jest jego odcień bieli, co ma szczególne znaczenie dla Tony’ego.

Tony hurtowo sprzedaje swoje grafiki w wielu znanych ogrodach zoologicznych w kraju i za granicą, przywiązuje zatem dużą wagę do jakości papieru, aby uzyskać odpowiednie wykończenie i nadać charakter swoim grafikom. Jako wspaniały artysta bardzo uważnie wybiera odcień bieli papieru, ponieważ może on mieć wpływ na efekt końcowy druku, psując lub dopełniając charakter jego szczegółowych rysunków.

Christie (Marketing) i Val (Produkcja Druku) Fineline Print and Web

d2b-5.jpg

Internet rzeczy: PowerCoat to nowy interaktywny papier dystrybuowany przez Antalis.

Główne trendy rynkowe, informacje o nowych produktach, nowe narzędzia sprzedaży... to tylko kilka przykładów różnych informacji w tej części!

Jako lider innowacji podążający za trendem „interaktywności” Antalis przedstawia PowerCoat Alive, inteligentny papier wykorzystujący technologię NFC (komunikację zbliżeniową), umożliwiającą odczyt informacji cyfrowych przez smartfon bez konieczności używania aplikacji lub kodu QR. Papier PowerCoat Alive jest kompatybilny z najnowszą wersją iPhone’a 7 i może być wykorzystywany do wielu zastosowań, w tym w reklamie czy opakowaniach cyfrowych. Stanowi znakomity wybór dla agencji reklamowych, które chcą się wyróżnić na rynku.

Synthetic Media wprowadza nowe poziomy jakości, trwałości, zadrukowalności i kreatywności druku cyfrowego

Zapewniając specjalistyczną wydajność i znakomitą kontrolę statyczną, najnowsza linia papierów Kernow Synthetics do druku HP Indigo wyznacza nową jakość w dziedzinie HP Indigo Printable Synthetics.

Antalis przedstawia najnowszą innowację KernowPrint do małoformatowego druku HP Indigo. Nowa linia przeznaczona jest dla użytkowników HP Indigo chcących drukować na materiałach syntetycznych. Wytrzymały, odporny na rozdarcie i trwały druk na materiałach syntetycznych otworzył nowe możliwości dla drukarni w zakresie realizacji projektów dla klientów w różnych branżach. KernowPrint wykorzystuje technologię powlekania Cobalt, maksymalizującą przyleganie atramentu HP Indigo. Asortyment KernowPrint do druku Indigo obejmuje szeroką gamę wodoodpornych syntetycznych papierów w wyrazistych kolorach, o metalicznym blasku i niepowtarzalnej, delikatnej powierzchni.

d2b-6.jpg