Usługi logistyczne dotyczące produktów biurowych

Skorzystaj z dużego zapasu produktów biurowych, szybkiej dostawy na terenie całego kraju i kompleksowych opcji logistycznych.

IMG-Service-Camion.jpg

Posiadamy szeroki zakres pozycji w magazynie
 

Natychmiastowa dostępnośćNatychmiastowa dostępność

12 centrów dystrybucji w Polsce o łącznej powierzchni magazynowej ponad 25 tys. m², które umożliwiają przechowywanie tysięcy produktów i realizację zamówień w całym kraju. 

Dostawy gwarantowane niezależnie od lokalizacji

Szybka dostawaSzybka dostawa

Dzięki dużej sieci usługodawców dostarczamy nasze produkty w wielu krajach na całym świecie. Dostawy są realizowane samochodami lub przez kuriera (przesyłki kurierskie w zależności od ograniczeń w zakresie masy i objętości) do praktycznie wszystkich lokalizacji w ciągu jednego dnia. W Warszawie i okolicy możliwa jest dostawa w ciągu tego samego dnia.

img-service-contractuel-crop960x600.jpgNasze usługi logistyczne

Oferujemy zróżnicowane usługi logistyczne w zakresie transportu produktów do druku (dostarczanie małych zamówień, opłaty transportowe, specjalny transport gabarytowy oraz możliwość zwrotu produktów w ich oryginalnym opakowaniu).

IMG-Service-logistique-commande.jpgNiestandardowe usługi logistyczne

Dodatkowe usługi umożliwiające jeszcze szybszą dostawę produktów lub dostawę w szczególnych warunkach i przy szczególnych wymaganiach.