Godziny otwarcia: 8:00-18:00
Kontakt


Produkty i usługi

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi do nich.

Dzięki naszej wyszukiwarce istnieje kilka sposobów na odnalezienie produktu na naszej stronie:
1. Wpisz pierwsze litery nazwy produktu, kategorii lub rozmiaru, a pojawi się lista wyborów.
2. Wprowadź kod artykułu, a produkt zostanie wyświetlony.

Ponadto można wyszukiwać wiele kodów artykułów jednocześnie w funkcji „Szybkie zamawianie”: wystarczy użyć przecinka pomiędzy kodami: 332211, 425865, 447885.

Napisz do nas na Chat Online lub skontakuj się z naszym doradcą.

Na naszej stronie znajdziesz kompletne karty techniczne dla wszystkich naszych produktów. Wyszukaj i kliknij kod artykułu lub opis produktu, aby odnaleźć dany produkt. Następnie w zakładce Dokumentacja techniczna znajdziesz kartę techniczną lub inne dokumenty.

Oczywiście. Antalis oferuje narzędzie i usługę cięcia płyt. W tym celu należy samodzielne przygotować instrukcję cięcia płyty narzędzia EASY CUT dostępne na naszej stronie. Link tutaj.

Po wejściu na stronę należy wykonać następujące kroki:

  1. Zaloguj się w serwisie EASY CUT. Jeśli nie posiadacz konta, prosimy o kontakt z działem handlowym lub poprzez Chat Online.
  2. Wpisz numer indeksu towaru do pocięcia. Jeżeli nie znasz indeksu, to skorzystaj z zakładki PRODUKTY WG GRUPY. Wyświetli Ci się poszukiwany indeks, nazwa materiału, grubości wymiar. Wybierz odpowiedni materiał, a następnie wpisz indeks w okienku ID. Kliknij Filtruj.
  3. Kiedy już wybrałeś produkt, który chcesz pociąć, należy utworzyć docelowe formatki, czyli ich szerokość długość i ilość.
  4. Klikamy POTNIJ. Możesz też zaznaczyć, czy chcesz zostawić odpad z pociętego materiału, czy nie.
  5. Na obrazku widzisz, ile płyt zostanie pociętych, na jakie formatki i jak są ułożone na płycie. Widać też ilość płyt użytych do cięcia, koszt cięcia i % odpadu jaki pozostaje z płyt.
  6. Na koniec kliknij ZAPISZ i instrukcja zostaje przesłana do naszego handlowca. Handlowiec odczytuje instrukcje, wystawia zlecenie do magazynu i kontaktuje się z Tobą w celu sfinalizowania zamówienia.

Twój przedstawiciel handlowy jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci korzystać z naszych produktów lub skontaktować Cię z wyspecjalizowaną drukarnią, w zależności od konkretnych produktów.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Kliknij tutaj, aby wypełnić formularz kontaktowy.