Pracujemy: 8:00-17:00
Kontakt

img-services-logistic-smart.jpg

 

Usługi logistyczne dedykowane do produktów opakowaniowych

Skorzystaj z naszej szerokiej oferty produktów opakowaniowych i maszyn oraz szybkiej dostawy na terenie całego kraju i usług dodatkowych.

Duży wybór produktów w magazynie

Natychmiastowa dostępność

12 centrów dystrybucji w Polsce o łącznej powierzchni magazynowej ponad 25 tys. m², które umożliwiają przechowywanie tysięcy produktów i realizację zamówień w całym kraju.

Szybka dostawa

Dzięki dużej sieci usługodawców dostarczamy nasze produkty w wielu krajach na całym świecie. Dostawy są realizowane samochodami lub przez kuriera (przesyłki kurierskie w zależności od ograniczeń w zakresie masy i objętości) do praktycznie wszystkich lokalizacji w ciągu jednego dnia. W Warszawie i okolicy możliwa jest dostawa w ciągu tego samego dnia.

Usługi logistyczne

Oferujemy zróżnicowane usługi logistyczne w zakresie transportu produktów do druku (dostarczanie małych zamówień, opłaty transportowe, specjalny transport gabarytowy oraz możliwość zwrotu produktów w ich oryginalnym opakowaniu).

Niestandardowe usługi logistyczne

Dodatkowe usługi umożliwiające jeszcze szybszą dostawę produktów lub dostawę w szczególnych warunkach i przy szczególnych wymaganiach.