Pracujemy: 8:00-17:00
Kontakt

Kartki okolicznościowe towarzyszą nam w świętowaniu wszystkich ważnych chwil w życiu: ślubów, urodzin, narodzin dziecka i innych świąt... Ale są czymś znacznie więcej... Pozwalają nam wyrazić emocje i w ciekawy sposób zaprosić, podziękować, zaskoczyć i sprawić przyjemność!

Kartki okolicznościowe towarzyszą nam w świętowaniu wszystkich ważnych chwil w życiu: ślubów, urodzin, narodzin dziecka i innych świąt... Ale są czymś znacznie więcej... Pozwalają nam wyrazić emocje i w ciekawy sposób zaprosić, podziękować, zaskoczyć i sprawić przyjemność!

img-gretting-card.jpg

papers_640x426.png

Produkty Print

Wybrany papier i atrakcyjny projekt kartki okolicznościowej pozwolą wyrazić osobowość nadawcy.

Oferta Antalis obejmuje szeroki wybór papierów ozdobnych: o najwyższej klasy kolorach, fakturach i wykończeniu...

img-gretting-card-2.jpg

Dobry smak i wyrafinowanie widać już w wyborze papieru!

Kartki okolicznościowe mogą mieć bardzo elegancki i wyrafinowany charakter. Subtelna faktura papieru Conqueror to najlepszy wybór. Conqueror Connoisseur 100% Cotton to najlepszy papier do produkcji ekskluzywnych kartek okolicznościowych i druku typograficznego. Papier Conqueror jest dostępny w wielu różnych wykończeniach i szerokiej palecie bieli i kolorach zbliżonych.

Kartka okolicznościowa może zaskoczyć zmysły adresata!

Efekt zaskoczenia można osiągnąć poprzez wyjątkowy charakter kartki, subtelny efekt wizualny lub ciekawy kolor. Papiery ozdobne Curious Collection to rozwiązania rewolucyjne pod każdym względem: koloru, faktury i efektu wizualnego. Dostępne są w sześciu różnych wariantach: Matter, Metallics, Skin, Touch, Translucents oraz nowość w ofercie, innowacyjny Curious Alchemy..

img-gretting-card-4.jpg
 • Curious Translucents

Jeśli chcesz nadać swojej kartce elegancki charakter lub umieścić w niej dodatkowe informacje, przezroczyste papiery ozdobne uatrakcyjnią projekt i pozwolą na przekazanie informacji w subtelny sposób. Istnieje również możliwość dodania różnych warstw papieru Curious Translucents, obejmujących papiery gładkie, o intensywnym, jasnym lub perłowym odcieniu.

 • Curious Skin

Delikatna powierzchnia i matowy efekt papierów Curious Skin to prawdziwa przyjemność dla dłoni i oczu. Kartki wykonane z tego papieru dłużej zachowają świeżość dzięki wykorzystaniu powłoki niepozostawiającej odcisków palców.

 • Curious Metallics

Naturalna, lekko chropowata powierzchnia papierów Curious Metallics podkreśla ich subtelny i zachwycający metaliczny połysk. Papiery są dostępne w szerokiej palecie kolorów pastelowych i będą doskonałym wyborem na kartki z okazji narodzin dziecka lub ślubu. Są kompatybilne z większością maszyn drukarskich do druku z użyciem suchego tonera i stanowią doskonały wybór dla produkcji kartek w małej ilości.

 • Curious Matter

Papiery Curious Matter o aksamitnej fakturze przypominającej w dotyku piasek i matowym wykończeniu dostępne w stonowanych i intensywnych kolorach są intrygujące i pełne sprzeczności. Błyskawicznie pobudzą zmysły odbiorcy.

 • Curious Alchemy

Papiery Curious Alchemy o chłodnym, metalicznym efekcie nadadzą kartkom wyjątkowego charakteru i miejskiego, męskiego stylu.

 • Curious Touch  

Papiery Curious Touch cechują się charakterystyczną sprężystą powierzchnią z jednej strony, dotykiem przypominającą skórkę brzoskwini.

img-gretting-card-3.jpg

Wyróżnij się kolorami!

Paleta Pop’Set oferuje szeroki wybór gładkich, niepowlekanych papierów premium dostępnych we wszystkich kolorach tęczy – od jasnych, stonowanych odcieni po intensywne czerwone, różowe, niebieskie i zielone barwy – oraz duży wybór kopert. Papiery Pop'Set są odpowiednie dla większości rodzajów druku cyfrowego w przypadku personalizacji informacji lub produkcji na niewielką skalę.


Tradycyjne kartki okolicznościowe o geometrycznych wzorach i fakturach – symbol dobrego smaku

Oferta Rives obejmuje ogromny wybór wzorów papierów ozdobnych.

 • Rives Dot: geometryczna faktura dotykiem przypominająca delikatne kropki.
 • Rives Design: przyjemna w dotyku ażurowa faktura i nowoczesny, geometryczny charakter.
 • Rives Laid: tradycyjny wzór i pozioma żeberkowana faktura.
 • Rives Shetland: delikatna powierzchnia w dotyku przypominająca miękką tkaninę wełnianą.


Oferta Rives obejmuje papiery o rozmaitej fakturze, od geometrycznych i tradycyjnych wzorów po powierzchnie przypominające tkaniny. To doskonały wybór dla ponadczasowych kartek zgodnych z najnowszymi trendami. Ekskluzywna faktura Rives Dot nada kartkom nowoczesny charakter, a papiery Rives Laid i Rives Tradition podkreślą wartość, jaką jest autentyczność.

img-gretting-card-6.jpg

img-gretting-card-7.jpg

Papiery i dopasowane koperty

Koperty odgrywają ważną rolę we wzbudzeniu zainteresowania odbiorcy i sprawieniu, by chciał on otworzyć i przeczytać wiadomość.
Z okienkiem lub bez, kolorowe lub białe, przezroczyste lub o wyjątkowym charakterze, kieszonkowe lub kwadratowe... Antalis oferuje szeroki wachlarz kopert dopasowanych do kartek okolicznościowych.

Personalizacja kartek w druku cyfrowym

 • Kartki okolicznościowe można spersonalizować, dodając zdjęcia i osobiste wiadomości, które mają sprawić, by odbiorca przesyłki poczuł się wyjątkowo.
 • Jeszcze skuteczniejszym narzędziem personalizacji są efekty specjalne uzyskane w druku cyfrowym.
 • Biały tusz, wypukły nadruk, folia, metaliczny czy też fluorescencyjny tusz to tylko przykłady efektów, które można dodać do kartek metodą druku cyfrowego.

 

 • Odwiedź nasz inspirujący fanpage