Antalis oferuje szeroką gamę materiałów opakowaniowych dla produktów konsumenckich, wystaw sklepowych, a także do zastosowań graficznych, takich jak okładki książek, sprawozdania, broszury lub wizytówki. Z naszą pomocą wybierzesz odpowiedni karton ozdobny i znajdziesz idealne rozwiązanie uwzględniające wymogi i koszty projektu.

Antalis oferuje szeroką gamę materiałów opakowaniowych dla produktów konsumenckich, wystaw sklepowych, a także do zastosowań graficznych, takich jak okładki książek, sprawozdania, broszury lub wizytówki. Z naszą pomocą wybierzesz odpowiedni karton ozdobny i znajdziesz idealne rozwiązanie uwzględniające wymogi i koszty projektu.

img-packing-board.jpg

papers_640x426.png

Produkty Print

Produkty dopasowane do Twoich projektów opakowań

Szeroki asortyment kartonów ozdobnych o różnych cechach i właściwościach, do różnych zastosowań i na każdą kieszeń. Kartony produkowane są w specjalny sposób, zapewniający ochronę przechowywanych produktów, a jednocześnie atrakcyjny wygląd na półce i rozpoznawalność marki.

Nie chodzi tu tylko o wysoką gramaturę papieru, ale również jego dużą wytrzymałość, wolumen, elastyczność i trwałość. Asortyment Antalis obejmuje produkty do realizacji projektów z branży spożywczej, branży farmaceutycznej, opakowań sprzedaży detalicznej, elektroniki użytkowej lub luksusowych produktów spożywczych i alkoholowych.

W przypadku prac ekskluzywnych polecamy kartony SBS wykonane z czystej bielonej celulozy, które pozwolą zrealizować najśmielsze projekty pod względem zadruku i uszlachetnień bez ryzyka powstania pęknięć na bigach. Natomiast w projektach wymagających podłoży o wysokim spulchnieniu i dużej sztywności przy jednoczesnym zachowaniu jak najniższej gramatury, rekomendujemy kartony GC. W zależności od potrzeb oferujemy kartony ze spodem w kolorze białym (GC1) lub kremowym (GC2). 

Kartony ozdobne Arjo Wiggins to znakomity wybór w przypadku luksusowych marek, którym zależy na wyjątkowości i rozpoznawalności opakowania. Kartony te zwiększają możliwości projektowe dla pudełek składanych lub wiszących oraz toreb zakupowych. Asortyment Arjo Wiggins obejmuje materiały o niezwykłych kolorach, charakterystycznej fakturze i atrakcyjnym wyglądzie, w szerokim zakresie gramatur i formatów, dostępne w magazynie oraz na zamówienie.

Skontaktuj się z przedstawicielem Antalis, by wybrać produkty najodpowiedniejsze do Twoich projektów zarówno pod względem ich funkcji, jak i charakteru.

 

img-packing-board-2.jpg

Wyższa jakość zastosowań graficznych

Kartony są często wybierane zamiast standardowych papierów powlekanych o wysokiej gramaturze ze względu na wysoką jakość druku grafik, jaką oferują. Zależy Ci na najlepszym wyglądzie okładek katalogów, książek czy broszur przy jednoczesnym zachowaniu ich wytrzymałości, sztywności, atrakcyjności i braku podatności na pęknięcia na grzbiecie? Ludzie oceniają książkę po okładce, dlatego też wiele osób wybiera kartony ozdobne ze względu na ich możliwości.

Teraz możesz poprawić jakość menu, plakatów czy kartek okolicznościowych, nadając im optymalny charakter i zwiększając ich trwałość. Możesz stworzyć etykiety i kupony, które pozostaną płaskie, zachowają atrakcyjny wygląd i będą odporne na rozdarcie. Kartony SBS są dostępne w w wersji jedno- lub dwustronnie powlekanej, o jednakowej lub różnej fakturze po obu stronach. Asortyment Antalis obejmuje również niepowlekane kartony, oferujące naturalne, charakterystyczne w dotyku wykończenie. Nasze kartony GC to popularny wybór w przypadku projektów wymagających właściwej równowagi między grubością, sztywnością i ceną materiału.

 

img-packing-board-3.jpg

Wybór i obsługa

Antalis oferuje rozwiązania dopasowane do różnych potrzeb i projektów. Oprócz kartonów z włókien pierwotnych takich jak SBS i GC w stałej ofercie Antalis znajdują się również powlekane kartony makulaturowe typu GD. Produkty te dostępne są w naszych magazynach, co pozwala nam na realizację zleceń w krótkim terminie w zależności od potrzeb klientów końcowych.

Uznawane certyfikaty środowiskowe

Kartony graficzne dostępne w Antalis są produkowane w fabrykach spełniających uznawane normy środowiskowe i ekologiczne, zarówno pod względem surowców, jak i procesów produkcji. Włókna wykorzystywane w produkcji pochodzą ze starannie zarządzanych i zrównoważonych lasów, woda podlega oczyszczeniu przed wypuszczeniem jej do rzek i mórz zgodnie z określonymi wysokimi normami, a potrzebna energia często pochodzi z systemów odzysku, wykorzystujących odpady powstałe podczas produkcji masy papierniczej.