Antalis oferuje szeroką gamę papierów do fotoalbumów, które pozwolą utrwalić wspomnienia szczególnych chwil.

Antalis oferuje szeroką gamę papierów do fotoalbumów, które pozwolą utrwalić wspomnienia szczególnych chwil.

IMG-photobook-2.jpg

papers_640x426.png

Produkty Print

Każdy z nas lubi utrwalać ważne wydarzenia

Szeroki wybór papierów Antalis pozwoli uchwycić najważniejsze chwile!

Antalis jest punktem kompleksowej usługi oferującym fotoalbumy, fotokartki i wszystkie produkty powiązane

IMG-photobook-1.jpg

Wspomnienie wyjątkowego zachodu słońca

Zdarzyło ci się być w dobrym miejscu i o dobrym czasie, by uchwycić ten wyjątkowy moment. Wybór odpowiedniego papieru ma duże znaczenie dla zapewnienia jakości druku i odwzorowania emocji towarzyszących danemu zdjęciu.

Papiery Antalis pozwolą oddać wyjątkowość tej chwili! Najlepiej sprawdzą się Novatech Digital Gloss i Silk – papiery powlekane, które wiernie odwzorowują żywe kolory i głębokie czernie.

Jeśli zwracasz również uwagę na ekologiczność papieru, w Antalis znajdziesz wiele rodzajów certyfikowanych papierów powlekanych pochodzących z recyklingu: Cocoon Offset i Silk to najlepszy wybór.

Papier fakturowany działa na wszystkie zmysły i pozwala osiągnąć wyjątkowy efekt wizualny i charakter

Jeśli chcesz zaangażować wszystkie zmysły, osiągnąć wyjątkowy efekt wizualny i charakter, wybierz papier fakturowany!

Są zdjęcia, do których lepiej pasuje papier o bardzo naturalnym wyglądzie i naturalnej powierzchni. Zmysłowość fotografii wymaga również papieru, który pozwoli przekazać delikatność i emocje. Antalis oferuje bogaty asortyment wysokiej klasy papierów niepowlekanych o różnym wykończeniu i różnej fakturze. Nasze dwa sztandarowe produkty to:

Olin Digital Smooth, idealny do delikatnych, nienasyconych obrazów i prostych wzorów, oraz Mohawk Superfine Eggshell Digital with i-Tone® o unikalnej powierzchni, który pozwala na uzyskanie wyjątkowych efektów druku.

IMG-photobook-4.jpg

IMG-photobook-5.jpg

Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkowy papier!

Jeśli chcesz upamiętnić wyjątkowe chwile, potrzebujesz ozdobnego papieru, który będzie źródłem inspiracji! W Antalis znajdziesz największy wybór papierów ozdobnych premium, w tym znane marki, takie jak Conqueror, Rives, Curious Collection, Pop'Set i Keaykolour. Papiery premium powyższych marek to rozwiązania rewolucyjne pod każdym względem: koloru, faktury i efektu wizualnego.

Każda z nich oferuje pełny wybór gramatury, kolorów i faktury papieru w gotowym do druku formacie cyfrowym (dla druku z użyciem płynnego i suchego tonera).
 

Twój fotoalbum zasługuje na najlepszą okładkę

Antalis oferuje szeroką gamę kartonów na miękkie i twarde okładki

W przypadku gdy technika druku i konwersji wymaga odpowiedniego wolumenu i sztywności papieru, Antalis oferuje powlekane i niepowlekane kartony premium o wykończeniu dopasowanym do wzoru i rodzaju projektu: Intercote G to trzykrotnie powlekany karton o matowym wykończeniu, a MetsaBoard to niepowlekany karton premium o wysokiej białości i sztywności. Wszystkie papiery i kartony dostępne w Antalis posiadają certyfikat FSC®.

IMG-photobook-9.jpg

Odkryj bardziej dynamiczne wykorzystanie zdjęć niż fotoalbum!

IMG-photobook-7.jpg

Oferta Antalis obejmuje innowacyjne produkty do spersonalizowanych kalendarzy ściennych i biurkowych, pocztówek i kartek okolicznościowych

Stwórz wyjątkowe zdjęcie i uwiecznij wspomnienia na papierze magnetycznym Antalis. MagneCote to pierwszy na rynku papier magnetyczny łączący papier powlekany z warstwą magnesu, co pozwala na jego zadrukowanie, perforację, wykrawanie i laminowanie.

Pocztówki lub kartki okolicznościowe można teraz personalizować z użyciem video!

Pocztówki lub kartki okolicznościowe można teraz personalizować z użyciem video!

PowerCoat® Alive łączy w sobie kreatywność papieru i interaktywność urządzeń cyfrowych.
PowerCoat® Alive należy do świata internetu rzeczy. Jest to pierwszy na świecie papier wykorzystujący technologię NFC, który zapoczątkował nową erę inteligentnych mediów drukowanych!

IMG-photobook-8.jpg

A co w przyszłości?

IMG-photobook-6.jpg

Rynek produktów fotograficznych stale się rozwija!

Produkty fotograficzne tworzone na cyfrowych maszynach drukarskich są bardzo popularnymi prezentami. Szacuje się, że całkowity rynek produktów fotograficznych w Zachodniej Europie do 2019 r. wzrośnie o 4% (skumulowany roczny wskaźnik wzrostu) i wyniesie 112 milionów sztuk (źródło: Infortrends). Największy udział w rynku pod względem ilości stanowią fotokartki, ale fotoalbumy przynoszą największy dochód.