Wydarzenia, Aktualności

Nowa oferta nowe możliwości

13 sty 2021 —
Drukuj
PL_nowa_strategia1.jpg

Antalis – jako partner w komunikacji wizualnej i kreowaniu dekoracji wnętrz – od lat śledzi trendy i bada potrzeby swoich klientów, by wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. A zgodnie ze swoją misją inspiruje ich w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, dostarczając szeroką gamę produktów i fachową wiedzę oraz wsparcie logistyczne na najwyższym poziomie.

Antalis – jako partner w komunikacji wizualnej i kreowaniu dekoracji wnętrz – od lat śledzi trendy i bada potrzeby swoich klientów, by wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. A zgodnie ze swoją misją inspiruje ich w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, dostarczając szeroką gamę produktów i fachową wiedzę oraz wsparcie logistyczne na najwyższym poziomie.

Nowy zintegrowany łańcuch dostaw 

Odpowiedzią na te oczekiwania jest nowy zintegrowany łańcuch dostaw, dzięki któremu klienci zyskają jeszcze większą dostępność produktów do dekoracji wnętrz i materiałów potrzebnych do komunikacji wizualnej.

Rok 2021 rozpoczynamy od przyłączenia oddziałów Antalis w Polsce, Czechach i na Słowacji do scalonych zasobów Europy Zachodniej – zapasów i łańcucha dostaw. Dokonujemy tej zmiany w jednym celu: by klienci mieli szerszy i szybszy dostęp do asortymentu z kategorii Visual Communication. Dzięki zmianie do naszej oferty dodaliśmy kilkadziesiąt nowych produktów, których czas dostawy skróci się z minimum 2 tygodni do 3 dni roboczych. Oznacza to dużą korzyść dla Klientów, którzy oprócz standardowej oferty dostępnej już na następny dzień, otrzymają możliwość zamówienia pozostałych produktów z praktycznie tym samym lub podobnym czasem dostawy.  

Bardzo się cieszę z realizacji tego projektu – przyznaje Christophe Hunaut, Dyrektor Zarządzający Antalis na Europę Środkową, Południową i Wschodnią. – Integracja magazynowo -logistyczna to szeroko zakrojony projekt. Tym samym podnieśliśmy standardy obsługi naszych klientów na jeszcze wyższy poziom.

 

Szerszy asortyment w pięciu kategoriach produktów LFP

Z początkiem roku Antalis rozszerza także swoje portfolio produktów o następujące kategorie:

  • folie białe, 
  • folie na szyby (do dekoracji szyb, do drukowania grafik itp.),
  • laminaty, 
  • tapety, 
  • folia montażowa.
     

Nowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i świetnie sprawdzą się  w kreacji graficznej, wizerunkowej i dekoracji wnętrz. Docenią je klienci, którzy chcą odważnie realizować swoje wizje i kreować unikalne projekty.

Zawsze uważnie słuchamy naszych klientów. To odpowiedź na sygnalizowane potrzeby z ich strony – podkreśla Joanna Smolińska, Dyrektor Regionalna Sektora Visual Communication. 
Wierzymy, że rozbudowa oferty materiałów da projektantom i wykonawcom nowe narzędzia, podsuwając tym samym inspiracje do kreatywnych rozwiązań.

Produkty z wymienionych kategorii można zamówić zarówno przez telefon jak i przez zmodernizowany e-sklep Antalis. Jest on kompleksową platformą do zakupu materiałów komunikacji wizualnej, opakowaniowych i papieru, przy uwzględnieniu zindywidualizowanej oferty cenowej. Klient ma także możliwość monitorowania realizacji swojego zamówienia i dostawy – to nowa funkcjonalność rozbudowanego kanału e-commerce firmy. 

 

Antalis – partner w kreowaniu przestrzeni

Szeroka oferta materiałów z kategorii Visual Communication skierowana jest do architektów i projektantów wnętrz, drukarni i agencji reklamowych, studiów graficznych. Oferta zainteresuje także wszystkich klientów, którzy wykorzystują materiały z portfolio Antalis do produkcji i mocowania reklam – w tym tablic reklamowych, plakatów, naklejek na szyby, jak również do dekoracji fasad i budynków z cegły oraz powierzchni betonowych, do stoisk wystawowych, witryn i ścian sklepowych, do dekoracji na wystawach itp.

Poszerzony asortyment Visual Communication to blisko 5000 produktów, zaawansowanych technologicznie, innowacyjnych i zgodnych z najnowszymi trendami, a także spełniających wymogi środowiskowe. Dzięki nim każdy klient może spełnić swoje potrzeby z zakresu komunikacji wizualnej, realizując najodważniejsze pomysły.

Nowa oferta jest dostępna na stronie internetowej https://www.antalis.pl/eshop 
Zachęcamy do założenia konta i składania zamówień online a także do subskrybcji naszych newsletterów aby regularnie otrzymywać informacje o nowościach produktowych i ofertach promocyjnych.

 

O firmie Antalis

Antalis jest członkiem Kokusai Pulp & Paper Group, światowego lidera w dystrybucji papierów, opakowań i komunikacji wizualnej z siedzibą w Japonii.

W Europie i Ameryce Łacińskiej Antalis jest wiodącym dystrybutorem B2B produktów i usług w zakresie artykułów papierniczych i opakowań przemysłowych, a także numerem dwa w dystrybucji mediów wizualnych z globalną sprzedażą 2,1 miliarda euro w 2019 roku.

Firma Antalis z siedzibą w Paryżu (Francja) działa w 31 krajach, obsługując ponad 110 000 klientów, zatrudniając 4 000 pracowników i oferując rozwiązania e-commerce.

Nasze 103 centra dystrybucyjne, działające w ramach najwyższych standardów odpowiedzialności ekologicznej, zapewniają światowej klasy obsługę z ponad 11 000 dostawami dziennie.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź nas na www.antalis.com i śledź nas na LinkedIN, Instagramie, Facebooku lub YouTube, aby otrzymywać najnowsze wiadomości!

 

Folie białe

Folie na szyby

Laminaty

Folie białe

Nowe zróżnicowane kleje na trudne powierzchnie

Folie na szyby

Nowe efekty wizualne

Laminaty

Nowe produkty odporne na zarysowania

 

 

Tapety

Folia montażowa

Tapety

Nowe wzory i faktury

 

Sprawdź

Folia montażowa

Nowe sposoby aplikacji

 

Sprawdź