visual-communication, Tips, Aktualności, Coala

Spróbuj wygrać stół do piłkarzyków z Coala

06 paź 2025 —
Drukuj
BANNER-NEWS.png

Wyzwanie dla wyobraźni i szansa na wygraną co tydzień.

Wyzwanie dla wyobraźni i szansa na wygraną co tydzień.

W Antalis najważniejsze jest dla nas, aby nasze produkty w pełni odpowiadały potrzebom klientów. Aby nagrodzić ich lojalność wobec marki Coala, uruchamiamy drugą edycję konkursu Challenge Me! w Europie, po sukcesie pierwszej edycji przeprowadzonej w 2023 roku.

Od 6 października do 30 listopada 2025 nasi klienci będą mieli szansę wygrać stół do piłkarzyków co tydzień – wystarczy, że zakupią produkty Coala o wartości 1 000 €.

Każdego tygodnia jeden stół do piłkarzyków zostanie wylosowany spośród kwalifikujących się zamówień.

Każdy klient może wygrać tylko raz w całym konkursie. A żeby było jeszcze ciekawiej, zamówienia składane online liczą się podwójnie, co zwiększa Twoje szanse na wygraną!

Nie przegap okazji! Spróbuj swoich sił w cotygodniowym losowaniu i wygraj stół do piłkarzyków dla siebie i swojego zespołu – a przy okazji odkryj najnowsze produkty z oferty Coala!

Pełne zasady konkursu Challenge Me! znajdziesz tutaj: