Płyta kartonowa Coala Air Board Daily to sztywny materiał zbudowany z szarego papierowego rdzenia wykonanego w 100% z recyklingu oraz białych gładkich okładzin. Stanowi ekologiczną alternatywę dla sztywnych płyt z tworzyw sztucznych. Coala Air Board jest idealnym rozwiązaniem do celów wszystkich wewnętrznych oznakowań, POS oraz kreatywnych ekspozycji, wydarzeń i wystaw.

Płyta kartonowa Coala Air Board Daily to sztywny materiał zbudowany z szarego papierowego rdzenia wykonanego w 100% z recyklingu oraz białych gładkich okładzin. Stanowi ekologiczną alternatywę dla sztywnych płyt z tworzyw sztucznych. Coala Air Board jest idealnym rozwiązaniem do celów wszystkich wewnętrznych oznakowań, POS oraz kreatywnych ekspozycji, wydarzeń i wystaw.

Coala Air Board 2D to seria lekkich i wyjątkowo sztywnych tablic ekspozycyjnych o papierowej powierzchni i wewnętrznym rdzeniu o strukturze plastra miodu.

 

plaster2a.jpg

 

Opis produktu

Płyta kartonowa Coala Air Board Daily jest zbudowana w niemal 100% z papieru. Rdzeń stanowi szary papier tesliner 135 g/m2 100% z recyklingu ułożony poprzecznie. Ułożenie rdzenia we wzór plastra miodu nadaje płycie bardzo dobrą sztywność przy jednocześnie niskiej wadze. Obustronna okładzina to biały  papier typu kraft 450 gr/m2. Dzięki ułożeniu rdzenia w kształcie plastra miodu płyta jest bardzo sztywna, a zarazem lekka. Papier na powierzchni płyty gwarantuje wyjątkową gładkość oraz świetne parametry druku. Płyty dostępne są w wersji półmat. Istnieje możliwość zamówienia innych kolorów oraz formatów. Płyty produkowane są w Polsce.

 

shutterstock_a.jpg

 

Ekologia

Wysoka sztywność, a zarazem niska waga sprawiają, że płyty świetnie się sprawdzają jako wszelkiego rodzaju standy, makiety czy ścianki. Dodatkowo bardzo dobrze prezentują się na wystawach sklepowych jako ekologiczna alternatywa dla wszelakich materiałów syntetycznych. Produkty wykonane z płyty kartonowej  są łatwo demontowalne, idealne do transportu.

 

ciecie-(6)a.jpg

 

Obróbka

Płyta nadaje się do druku UV, sitodruk, laminowania, kaszerowania. Bardzo łatwo możemy wyciąć kształty lub naciąć pod kątem 45st do zagięcia. Możliwe cięcie ploterem i piłą.

 

antalis-env-environnement-5.jpg

 

Korzyści 

Użycie płyty kartonowej jest idealną odpowiedzią na problem dbania o środowisko i walki z wszechobecnym plastikiem. Płyta, która jest stabilna i jest stosunkowo trwałym nośnikiem reklamy zbudowana jest z papieru w dużej części pozyskanego z recyklingu. Stosowanie tego materiału przyczynia się do ochrony środowiska, a jednocześnie gwarantuje łatwość produkcji transportu gotowych produktów.

 

Coala Air Board, oceniona na 5 gwiazdek w systemie Antalis Green Star System™ dla komunikacji wizualnej, stanowi w 100% ekologiczną alternatywę dla sztywnych płyt plastikowych do zastosowań wewnętrznych, POS oraz kreatywnych ekspozycji, wydarzeń i wystaw.

Zastosowanie:
znakowanie w punkcie
sprzedaży

 

Najczęściej płyty
ze spienionego PCW

 

GREEN-STAR-SYSTEM_rgb_2.png

 

 
green-arrow.png
 

Wymienić na papierową płytę ekspozycyjną
lub płytę o strukturze plastra miodu
z zawartością surowców wtórnych,
np. Coala Air Board

GREEN-STAR-SYSTEM_rgb_5.png

 

 

Zastosowania

Materiały wizualne

Od płaskich materiałów POS po pomysłowe ekspozytory kartonowe.

Coala Air Board to wszechstronny materiał, którego szukasz! Idealnie nadaje się do tymczasowych punktów sprzedaży, pozwalając stworzyć oryginalne, przyciągające wzrok i trwałe materiały wizualne i oznakowanie.

Coala Air Board nadaje się do bezpośredniego zadruku i doskonale współpracuje z ploterami tnącymi CNC, zapewniając wiele możliwości dostosowania do potrzeb w zakresie oznakowania i prezentacji.
 

Coala Airboard Application

Coala Air Board close view

Stoiska wystawowe

Wykorzystaj go do wszelkiego rodzaju materiałów POS oraz na stoiska targowe.

Czy przekonałeś się, że inne papiery, karton, PCW i drewno narzucają pewne ograniczenia Twojej kreatywności? A może są zbyt ciężkie, zbyt drogie lub niepraktyczne?

Podczas następnego wydarzenia przyciągniesz powszechną uwagę, a jednocześnie zmniejszysz negatywny wpływ na środowisko.
 

Dekoracje i meble

Stwórz znacznie więcej niż tylko materiały POS!

Marzysz o skomplikowanych konstrukcjach i przykuwających wzrok kształtach czerpanych wprost z wyobraźni?

Płyty o strukturze plastra miodu nadają się do wszystkich Twoich projektów. Ponadto, bez względu na to, jak ambitna jest Twoja konstrukcja, będziesz w stanie złożyć ją samodzielnie. Bez żadnych narzędzi. I w rekordowym czasie!
 

Coala Air Board application