Antalis jest wiodącym dystrybutorem papieru, opakowań i rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej w Europie.

antalis-group-5.jpg

Kim jesteśmy?

Antalis jest członkiem Kokusai Pulp & Paper Group, światowego lidera w dystrybucji papierów, opakowań i komunikacji wizualnej z siedzibą w Japonii.

W Europie i Ameryce Łacińskiej Antalis jest wiodącym dystrybutorem B2B produktów i usług w zakresie artykułów papierniczych i opakowań przemysłowych, a także numerem dwa w dystrybucji mediów wizualnych z globalną sprzedażą 2,1 miliarda euro w 2019 roku.

Firma Antalis z siedzibą w Paryżu (Francja) działa w 31 krajach, obsługując ponad 110 000 klientów, zatrudniając 4 000 pracowników i oferując rozwiązania e-commerce.

Nasze 103 centra dystrybucyjne, działające w ramach najwyższych standardów odpowiedzialności ekologicznej, zapewniają światowej klasy obsługę z ponad 11 000 dostaw dziennie.

Nasza wizja i misja

Naszą wizją jest wzmocnienie pozycji Antalis jako wiodącego i cieszącego się największym zaufaniem międzynarodowego dystrybutora papieru, opakowań, rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej, zaopatrzenia oraz innych powiązanych usług. Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie na rzecz klientów dzięki posiadanej wiedzy fachowej i innowacyjności oferowanych przez nas produktów i usług oraz budowanie relacji z partnerami biznesowymi i zainteresowanymi stronami. W sposób odpowiedzialny społecznie i zaangażowany działamy w celu poszerzania naszego portfela biznesowego, przyspieszania transformacji cyfrowej, rozwijania naszych kompetencji i osiągania wysokich zwrotów z zaangażowanego kapitału.

Informacje o Grupie Antalis

antalis-group-key-1.png
2,1

miliardów euro rocznego obrotu w 2019 roku

antalis-group-key-2.png
#1 w Europie i Ameryce Łacińskej

obecność w 31 krajach

antalis-group-key-3.png
4 000

pracowników obsługujących ponad 110 000 klientów na całym świecie

antalis-group-key-4.png
11 000

dostaw dziennie na całym świecie

antalis-group-key-5.png
103

centra dystrybucyjne na całym świecie

antalis-group-key-6.png
1,1

mln ton papieru sprzedane w 2019