Godziny otwarcia: 8:00-18:00
Kontakt

Antalis jest wiodącym dystrybutorem papieru, opakowań i rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej w Europie.

antalis-group-5.jpg

Kim jesteśmy?

Antalis (Euronext Paris: ANTA) jest europejskim liderem w dystrybucji papieru na rynku B2B oraz opakowań przemysłowych, a także drugim wiodącym dystrybutorem rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej w Europie.

Grupa zapewnia jeden z najszerszych i najbardziej zróżnicowanych asortymentów produktów i rozwiązań na rynku oraz oferuje swoim klientom wysoki i przełomowy poziom usług w zakresie dostosowywania, wiedzy specjalistycznej i logistyki, głównie poprzez 117 centrów dystrybucyjnych na całym świecie. W 2019 r. grupa odnotowała sprzedaż w wysokości 2,1 miliarda euro i zatrudniała 4700 osób obsługujących ponad 115 000 klientów w 39 krajach.

Nasza wizja i misja

Naszą wizją jest wzmocnienie pozycji Antalis jako wiodącego i cieszącego się największym zaufaniem międzynarodowego dystrybutora papieru, opakowań, rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej, zaopatrzenia oraz innych powiązanych usług. Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie na rzecz klientów dzięki posiadanej wiedzy fachowej i innowacyjności oferowanych przez nas produktów i usług oraz budowanie relacji z partnerami biznesowymi i zainteresowanymi stronami. W sposób odpowiedzialny społecznie i zaangażowany działamy w celu poszerzania naszego portfela biznesowego, przyspieszania transformacji cyfrowej, rozwijania naszych kompetencji i osiągania wysokich zwrotów z zaangażowanego kapitału.

Informacje o Grupie Antalis

antalis-group-key-1.png
2.1

miliardów Euro rocznego obrotu w 2018 roku

antalis-group-key-2.png
#1 w Europie i #2 na świecie

obecność w 39 krajach

antalis-group-key-3.png
4,700

pracowników obsługujących ponad 115 000 klientów na całym świecie

antalis-group-key-4.png
11,000

dostaw dziennie na całym świecie

antalis-group-key-5.png
117

centrów dystrybucyjnych na całym świecie

antalis-group-key-6.png
1.1

mln ton papieru sprzedane w 2019