Narzędzia internetowe dla zwiększenia Twojej wygody

Oferujemy platformę internetową, która umożliwia szereg rozwiązań, począwszy od dostępu do oferty produktowej Antalis, kończąc na składaniu zamówień online.

logistic-contractuel.jpg

Zamówienia internetowe

Na stronie internetowej Antalis, oferta katalogowa jest dla Ciebie dostępna przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Posiadając konto w sklepie internetowym, możesz składać zamówienia o każdej porze, bez czekania na połączenie telefoniczne.

Płatności online

Składając zamówienia przez sklep internetowy, masz możliwość korzystać z płatności kartą (karta kredytowa, karta debetowa). Dane transakcji są przekazywane szyfrowanym połączeniem zabezpieczonym certyfikatem SSL, który gwarantuje integralność oraz poufność Twoich danych finansowych i osobowych. Płacąc kartą należność zostanie pobrana z Twojego konta po dostarczeniu zamówienia.

Dostępność magazynowa

Przeglądając ofertę katalogową masz możliwość sprawdzenia dostępności wybranego produktu. Podczas składania zamówienia możesz wybrać datę dostawy. Domyślnie data dostawy podpowiadana jest na kolejny dzień roboczy.

Historia zamówień

Po zalogowaniu do konta, wyświetlisz historię swoich zamówień, zawierającą pełną informację o Twoich zleceniach, składanych internetowo, jak i telefonicznie przez dział sprzedaży. 

Przegląd faktur

Posiadając konto w sklepie internetowym masz dostęp do Twoich faktur, wystawionych przez Antalis z możliwością ich pobrania.

Specyfikacje techniczne

Na stronie internetowej udostępniamy dokumenty techniczne produktów, zawierają informacje i porady, dzięki którym osiągniesz najlepsze rezultaty dla swoich prac. Zalecamy sprawdzenie specyfikacji technicznej przed podjęciem decyzji zakupowej i rozpoczęciem obróbki materiału.

Informacje o produktach

Posiadając kilkanaście tysięcy artykułów w ofercie, Antalis dysponuje najszerszą gamą materiałów do komunikacji wizualnej na rynku. Na stronie internetowej znajdziesz opisy produktów, propozycje zastosowań, a także porady dotyczące odpowiednich technik zadruku i obróbki.

Wyszukiwarka produktów

Narzędzie umożliwiające w intuicyjny sposób odnalezienie produktu. Posłuż się marką, wymiarem, kolorem i innymi parametrami, aby odnaleźć interesujący Cię produkt.