Odkryj trzy marki produktów Antalis pochodzących z recyklingu

Wybór papieru pochodzącego z recyklingu świadczy o zaangażowaniu w ochronę środowiskowa i nie musi oznaczać rezygnacji z wysokiej jakości produktu.

img-ecological-1.jpg

Poniżej przedstawiono różne marki i cechy ekologicznych papierów: 3 marki papieru pochodzącego z recyklingu, dostępne w magazynie i o szerokim zakresie zastosowania.

Products-home-cocoon.jpgMarka Cocoon to pierwsza taka na polskim rynku w 100% z wtórnych włókien pochodzących z przerobu papieru certyfikowanego (FSC®).

Cocoon to papier produkowany bez użycia chloru. Produkt posiada bardzo dobre właściwości drukowe, w tym wysoką białość i nieprzezroczystość. Parametry te pozwalają odtwarzać żywe obrazy z zachowaniem powtarzalności reprodukcji.

Products-home-cyclus.jpgCyclus Silk to powlekany matowy papier, o naturalnym odcieniu bieli, w 100% z recyklingu.

Cyclus stanowi idealne połączenie między świadomością środowiskową a jakością – wyprodukowany jest z materiałów pochodzących z recyklingu, a jednocześnie zapewnia znakomitą drukowalność i robi wrażenie na odbiorcy.

PL_nautilus.jpg

Nautilus to papier niepowlekany wyprodukowany w 100% z makulatury.

Papier doskonale dostosowany jest do kompleksowej komunikacji wewnętrznej. Produkowany jest w dwóch odcieniach bieli, bez wybielaczy optycznych. Nautilus to papier długowieczny o gładkiej powierzchni.