easycute-master.jpg

Pomożemy Ci się wyróżnić na tle konkurencji

Potrzebujesz papieru w specjalnym formacie, dopasowanym do maszyny jaką dysponujesz? Ma być ze znakiem wodnym? Potrzebujesz go natychmiast? Oferujemy serwis dopasowany do każdego rodzaju zamówienia. Wszystko po to, aby ułatwić Ci życie i odpowiedzieć na indywidualne potrzeby. Ponieważ Ty jesteś wyjątkowy, my oferujemy Ci taki serwis.

easycut-1.jpg

Przycinanie na wymiar

Świadczymy usługi cięcia materiałów do żądanego formatu. Najmniejszy format papieru to A4. Jest to usługa, która wymaga dodatkowej obsługi i jest uzależniona od ilości ciętego materiału. Za cięcie papieru do wskazanego formatu pobierana jest dodatkowa opłata doliczana do zamówionego produktu.

Ponowne pakowanie

Papier musi być chroniony przed wilgocią i ewentualnym zniszczeniem w transporcie. Po przycięciu do żądanego wymiaru lub przy zamówieniach poniżej oryginalnej jednostki pakowania (ryza, paleta) pakujemy papier ponownie przed wysyłką. Aby utrzymać wysoki standard dobieramy sposób pakowania do ilości towaru w zamówieniu, wielkości towaru (format), jego specyficznych właściwości.
Koszt usługi ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia.

Ponowne etykietowanie

Jeśli potrzebujesz specyficznych informacji widocznych na palecie lub ryzie dokonamy dla Ciebie ponownego etykietowania produktu.
Koszt usługi ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia.