Łatwiejsza praca dzięki rozwiązaniom e-biznesu

Oferujemy szereg rozwiązań elektronicznych, które umożliwiają bezpośredni dostęp do głównego systemu zamówień Antalis, tym samym zwiększając efektywność realizacji projektów.

logistic-contractuel.jpg

Zamówienia przez internet

Pełna oferta katalogowa jest dla Ciebie dostępna w stronie Antalis przez 24 godziny/7 dni w tygodniu. Posiadając swoje konto internetowe, możesz składać zamówienia o każdej porze, bez czekania na połączenie telefoniczne.

Płatności online

Składając zamówienie przez Internet zyskujesz możliwość płatności kartą online (karta kredytowa, karta debetowa). Dane transakcji są przekazywane szyfrowanym połączeniem zabezpieczonym certyfikatem SSL, który gwarantuje integralność oraz poufność Twoich danych finansowych i osobowych. Płacąc kartą online szybciej otrzymasz zamówione produkty, a należność zostanie pobrana z Twojego konta po przygotowaniu zamówienia do wysyłki.

Dostępność produktu

Podczas składania zamówienia przez Internet wyświetlana jest informacja o dostępności wybranego produktu na wybraną datę dostawy. Domyślnie podpowiadana jest data dostawy w następnym dniu roboczym.

Historia zamówień

Po zalogowaniu, kilkoma kliknięciami wyświetlisz historię swoich zamówień zawierającą pełną historię Twoich zleceń, zrealizowanych przez Internet i telefonicznie w Dziale Sprzedaży.

Przegląd faktur

Posiadając swoje konto internetowe będziesz miał dostęp do zestawienia wystawionych przez nas faktur wraz z dokumentami PDF do wglądu.

Ty w biznesie

Strona dedykowana dla Ciebie, uwzględniająca potrzeby Twojej firmy. Kompendium wiedzy mogącej pomóc Ci w Twojej codziennej działalności: informacje o produktach, wydarzeniach, promocjach, serwisach. Bądź na bieżąco!

Informacje o produktach

Dzięki kilkunastu tysiącom artykułów w swojej ofercie, firma Antalis dysponuje najszerszą gamą materiałów komunikacyjnych na rynku. Użyj wyszukiwarki zaawansowanej, aby wyszukać produkty po pożądanych cechach. Natomiast zakładka Propozycje zastosowań pozwoli Ci zapoznać się z poradami oraz rekomendacjami dotyczącymi zastosowań poszczególnych produktów.

Specyfikacje techniczne

Nasze specyfikacje techniczne zawierają informacje i porady, dzięki którym osiągniesz najlepsze rezultaty dla swoich prac.