Wsparcie w zakresie zrównoważonego rozwoju

Pomożemy Ci w zakresie zagadnień związanych z ekologią i zrównoważonym rozwojem przedsiębiorstw.

img-service-eco-responsable.jpg

Dbałość o środowisko naturalne staje się coraz ważniejsza. Także Twoi klienci są bardziej tego świadomi, a Ty chcesz przecież spełniać ich potrzeby także w tym zakresie. Jednak poruszanie się wśród wszelkiego rodzaju certyfikatów i regulacji nie jest łatwe. Możemy pomóc Ci odpowiedzieć na potrzeby Twoich klientów jeśli chodzi o zagadnienia dotyczące ekologii i zrównoważonego rozwoju.

img-CSR.jpg

Konsulting CSR

W ostatnich kilku latach temat ochrony środowiska stał się bardzo ważnym tematem zarówno dla naszej firmy, jak i dla naszych Klientów. Pozycja lidera w branży zobowiązuje. Jesteśmy dumni z naszych certyfikatów środowiskowych i chętnie podzielimy się wiedzą w tym zakresie.

Ochrona środowiska

W trakcie spotkań i warsztatów z zakresu ochrony środowiska będziesz mógł zapoznać się z gamą produktów ekologicznych firmy Antalis, które pomogą Ci odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku w tym zakresie. Uzbroimy Cię w argumenty i wiedzę, które następnie będziesz mógł zaprezentować swoim klientom, zyskując przewagę nad konkurencją.

Greenconsult dla opakowań

Każde państwo ma regulacje prawne dotyczące opakowań, które muszą być przestrzegane (np. licencje na materiał, w który produkty są pakowane, przepisy o recyklingu itp.). Pomożemy Ci wdrożyć procesy wspomagające przestrzeganie tych przepisów. Dodatkowo oferujemy szeroki zakres "zielonych" opakowań dla dowolnego zastosowania, a także pomoc w dokonaniu odpowiedniego wyboru.