Niestandardowe usługi logistyczne

Twój czas jest dla nas cenny!
Dostawa w ciągu 24 godzin jest standardem, prawie wszyscy ją oferują. Ale śledzenie przez komórkę Twojej przesyłki? Właśnie tego typu usługi oferujemy naszym klientom. Pozwolą Ci one zoptymalizować pracę oraz zaoszczędzić cenny czas. 

Standardowe godziny dostaw: 8:00 - 16:00

logistic-deliver.jpg

Płatność gotówką przy dostawie

Nasi kierowcy zostali uprawnieni do odbioru gotówki za zakupiony towar przy jego dostawie. Pobierana jest za to dodatkowa opłata zgodnie z obowiązującym cennikiem.

 

Dostawy na kilka adresów

W uzasadnionych wypadkach, na życzenie naszych Klientów możemy dostarczyć towar w różne wskazane miejsca np. do Odbiorcy naszego Klienta lub gdy jedna dostawa ma kilka miejsc rozładunku. Z powodu zwiększonych kosztów transportu, za każdy dodatkowy punkt dostawy pobieramy dodatkową opłatę , zgodnie z obowiązującym cennikiem usług.

 

Depozyt na 14 dni

W przypadku zamówienia produktów z naszej standardowej oferty możemy przechować dla Ciebie już zafakturowany towar i dostarczyć go w wyznaczonym terminie, nie przekraczającym jednak 14 dni.
Usługa bezpłatna.

 

Indent

Oferujemy dostawy bezpośrednio od producenta do klienta, z pominięciem naszego magazynu. Dotyczy to zamówień niestandardowych, spoza naszego stałego asortymentu.

 

Półindent

Jeśli zamówiłeś papier spoza naszej standardowej oferty, przechowamy go dla Ciebie i dostarczymy wg. ustalonego harmonogramu.

 

Dostawy do centrum miasta

Centra miast to wąskie, często jednokierunkowe uliczki. Jeśli właśnie w takie miejsce zamawiasz produkty powiedz nam o tym! Oferujemy transport pojazdami o mniejszych gabarytach, abyś mógł szybko i sprawnie otrzymać zamówiony towar.
Usługa bezpłatna.

 

Dostawa na biurko

W zwykłych warunkach dostawa zazwyczaj oznacza doniesienie towaru i jego rozładunek pod drzwi klienta. Na specjalne życzenie klienta dostarczamy towar także na piętra.
Jest to usługa dodatkowo płatna.
 

Ciężarówki z windą

Dla klientów nieposiadających rampy oferujemy dowóz towaru ciężarówkami z tzw. windą, dzięki czemu rozładunek we wskazane miejsce będzie bezproblemowy.
Usługa bezpłatna.

Opłata dystrybucyjna

W związku z wprowadzeniem od 1 lipca 2011 r. obowiązkowego systemu opłat drogowych viaTOLL, do wszystkich transakcji sprzedaży z magazynu Antalis Poland Sp. z o.o. będzie doliczana dodatkowa opłata dystrybucyjna uzależniona od wartości zamówienia.

Dostawy ekspresowe

Wiemy, że czas realizacji zamówienia jest kluczowy. Nasze dostawy ekspresowe obejmują terytorium całego kraju, a opłata za tę usługę jest uzależniona od odległości naszego magazynu centralnego do lokalizacji Klienta i ustalana jest każdorazowo indywidualnie.

Dostawy w godzinach porannych

Ponieważ cenimy Twój czas i chcemy zapewnić Ci bezproblemową i płynną pracę oferujemy dostawy we wczesnych godzinach rannych (przed godziną 8:00). Dotyczy to dostaw w granicach miast, w których posiadamy magazyny lub platformy przeładunkowe.
Usługa bezpłatna.

Dostawy w godzinach wieczornych

Jeśli adres dostawy zamówionych przez Ciebie produktów jest w pobliżu Warszawy możesz skorzystać z oferty dostawy w godzinach wieczornych (po godzinie 16:00). Ostatnia trasa (tzw. nocna) zamykana jest o godz. 18:00. Realizacja zleceń następuje do godz. 22:00.
Usługa bezpłatna.

Dostawy w soboty

Zamówienia złożone w piątek do godziny 18:00 możemy zrealizować w sobotę.
Usługa jest dodatkowo płatna, a koszt ustalany indywidualnie.