Nasze usługi logistyczne

Nasz dział logistyki realizuje zarówno małe jak i duże zamówienia. W zależności od potrzeb oferujemy klientom te usługi za dodatkową opłatą.

img-service-contractuel-crop960x600.jpg

Małe zamówienia

W przypadku małych zamówień akceptujemy i realizujemy zamówienia za dodatkową opłatą. (Próg ten jest obliczany poprzez zsumowanie wszystkich zamówień złożonych w ciągu danego dnia do tego samego miejsca dostawy).

Opłaty transportowe

Do kwoty zamówienia doliczana jest dodatkowo opłata na pokrycie kosztów transportu, w tym opłata autostradowa i opłata paliwowa.

Zwrot produktów

W przypadku pomyłki przy składaniu zamówienia (rodzaj produktu, jego ilość itp.) lub przy oszacowaniu potrzeb istnieje możliwość zwrotu produktów. Usługa ta jest dodatkowo płatna. Obejmuje produkty z katalogu ogólnego dostępne w magazynie, w oryginalnym opakowaniu, nieużywane i w dobrym stanie.

Śledzenie przesyłek

Chcesz sprawdzić status swojej przesyłki? Od teraz każda dostawa produktów będzie monitorowana, a wyznaczona przez odbiorcę osoba będzie otrzymywać powiadomienia o jej statusie.

Chcesz trochę zaoszczędzić
i uniknąć kosztów przy małych zamówieniach?

  • Grupuj zamówienia

Grupuj najpewniejsze zamówienia i oszczędzaj czas i pieniądze swojej firmy. Mniejsza liczba zamówień oznacza mniejszą liczbę odbiorów i faktur.

  • Planuj przyszłe zamówienia

Planowanie zamówień z dużym wyprzedzeniem umożliwia zwiększenie koszyka zamówień i pozwala uniknąć wyczerpania zapasów.

  • Łącz zamówienia

Katalog Antalis obejmuje kilka tysięci produktów; przed złożeniem zamówienia warto zatem skonsultować się z jednym z naszych ekspertów. Dzięki standaryzacji zakupów oraz zmniejszeniu liczby dostaw osiągniesz większą efektywność.

FAQ

Małe zamówienia

Najczęściej zadawane pytania dotyczące realizacji małych zamówień

Więcej
eShop