Propozycje zastosowań - roll-up'y

Materiał na roll-up

 

Jeśli myślimy o targach, konferencjach czy prezentacjach, na roll-up znajdzie się miejsce wszędzie. Ten przenośny, szybki i łatwy w montażu stand, jest chętnie wybierany jako element akcji promocyjnych, prezentacji, konferencji. W rodzinie systemów prezentacyjnych jest skutecznym i relatywnie tanim rozwiązaniem. Mimo typowo tymczasowego charakteru roll-upy stosowane są często jako długookresowy element dekoracji czy nawet prowizorycznego podziału przestrzeni.

Ważne 

  •  Roll-up prezentuje się najlepiej, kiedy wstęga z grafiką pozostaje płaska. Można to uzyskać dobierając materiał, który zapewni płaskie lico lub prawidłowo wykonując wielomateriałowy laminat.
  •  W przypadku systemów przenośnych ważne jest użycie materiałów blokujących światło. Zdarza się, że roll-up ustawiany jest tyłem do okna lub innego źródła światła. Jeśli nie został w nim użyty materiał kryjący, grafika będzie zniekształcona przez światło z tyłu.
  •  Często ekspozycja roll-up'ów odbywa się w niewielkiej odległości od oglądającego. Warto zadbać od staranne wykonanie, kiedy materiał jest oglądany z bliska.
  •  Wszystkie systemy przenośne i prezentowane w bezpośredniej bliskości oglądających powinny być chronione przez zabrudzeniami i zarysowaniami. Jeśli to zadanie ma spełnić laminat, warto sprawdzić, czy jest kompatybilny z techniką druku.
  •  Zwykle roll-up'y wykonywane są z folii poliestrowych, ze względu na jakość obrazu, ale często używane są też bannery lub tekstylia, żeby nadać pracom miękki, cieplejszy charakter.

Rekomendowane produkty

> Banner Cast Blockout 440
> Blockout Film 240 µ

Banner Cast Blockout 440

Tkaniny powlekane PCW do wymagajacych aplikacji, wytrzymale mechanicznie.

więcej

BLOCKOUT film 240 µ

Powlekana folia poliestrowa wysokiej jakości z czarną przekładką wewnętrzną typu blockout o grubości 240 mikronów.

więcej